Mensa Academica

Na co masz dzisiaj ochotę?

Sam wybierasz skład i wielkość posiłku

Smaczne obiady studenckie w Mensa Academica

W „Mensa Academica” zawsze zjesz zdrowo, smacznie i niedrogo!

„Mensa Academica” to stołówka akademicka, którą tworzy ZESPÓŁ KREATYWNYCH I DOŚWIADCZONYCH LUDZI Z PASJĄ DO GOTOWANIA.

Potrawy przygotowujemy na miejscu ze świeżych, naturalnych składników. Gwarantujemy wysoką jakość przygotowywanych potraw i pełną satysfakcję Klienta. Stawiamy na dania obiadowe, które są tak pyszne jak robione u MAMY.

Zapraszamy Cię na pyszny, niedrogi obiad do naszego lokalu w samym centrum Lublina . W naszym menu znajdziesz sycącą zupę, obfite drugie danie oraz zestaw surówek. Dodatkowo proponujemy kanapki śniadaniowe.

Ponadto ORGANIZUJEMY:

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, KOMUNIE, CHRZCINY, CATERING, PRZERWY KAWOWE

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie: imprez okolicznościowych, firmowych, imprez w plenerze, imprez prywatnych, bankietów, przerw kawowych.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie, nasza ofertę dostosujemy indywidualnie do każdego Klienta.

Macie Państwo możliwość składania u nas zamówień oraz zapytań na e-mail: lub telefonicznie pod numerami telefonów: 882 919 139 lub 534 228 422

Posiadamy trzy sale, które możemy udostępnić i przygotować na Państwa użytek:

1 sala mieści 400 osób;

2 sala mieści 60 osób;

3 sala mieści 50 osób. 

Dwa słowa o ProBono

Przedsiębiorstwo Społeczne "ProBono" Sp. z o.o. zostało założone przez Stowarzyszenie Bractwo Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta z siedzibą w Lublinie w październiku 2012 r. Zostało ono powołane do życia, by swoimi działaniami wspierać Stowarzyszenie.
Przedsiębiorstwo Społeczne "ProBono" Sp. z o.o. działa w duchu ekonomii społecznej – zyskiem jest wszystko to, co wspiera ludzi, pomaga im, a dopiero w drugiej kolejności wpływy finansowe.
Pracownikami Przedsiębiorstwa Społecznego są w większości osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Mamy ambicje, by stwarzać miejsca pracy dla jak największej ilości mieszkańców naszego Miasta.

Na chwilę obecną działamy w branży gastronomicznej – wytwarzamy i sprzedajemy nasze wyroby klientom indywidualnym (w Mensa Academica przy al. Racławickich 14 oraz Barze Mieszczańskim mieszczącym się przy ul. Zielonej 3). Zaopatrujemy naszymi wyrobami hotele, sklepy spożywcze, barki szkolne oraz inne punkty gastronomiczne.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Wspólnie możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują i liczą na nas.

Nagrody i wyróżnienia.

2014 r. - I miejsce w konkursie "Wojewódzki Lider Smaku" w kategorii: Wyroby garmażeryjne za „Zrazy wołowe zawijane w sosie grzybowym”.

2013 r. – I miejsce w konkursie "Lubelska Wołowina na Talerzu" za "Zrazy wołowe w sosie z grzybów leśnych”.

2013 r. - I miejsce w konkursie "Wojewódzki Lider Smaku" w kategorii: Potrawy i dania gotowe za „Pierogi z kapustą i pieczarkami”.

2013 r. – wyróżnienie w konkursie „Wojewódzki Lider Smaku" w kategorii: Potrawy i dania gotowe za „Sakiewki sułtańskie”.

2013 r. – wyróżnienie w konkursie „Wojewódzki Lider Smaku" w kategorii: Potrawy i dania gotowe za „Roladę szpinakową z łososiem”.

Posiadamy certyfikat

Zakup prospołeczny

Honorujemy zniżki

Lubelskie - smakuj życie

Rodzina - trzy plus

opencard

Facebook

© Mensa Academica 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: adm-media.pl