Mensa Academica

Na co masz dzisiaj ochotę?

Sam wybierasz skład i wielkość posiłku

Położona w centrum Lublina Sala Weselna Mensa Academica to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wybrednych par młodych. Ponieważ uwielbiamy organizować ambitne i dopracowane do ostatniego szczegółu przyjęcia, stworzyliśmy ofertę dla nowożeńców, która pozwoli spędzić Wieczór Życia smacznie, radośnie i upojnie.

Uniwersytecki klimat, wielofunkcyjne wyposażenie, profesjonalne podejście do Waszych oczekiwań i wreszcie elastyczność w komponowaniu oferty umilą Wam organizację wesela i zapewnią całą moc dobrych wspomnień.

Miejsce

Sala Weselna Mensa Academica położona jest w centrum miasta - to oznacza nocleg i parking pod nosem. Klimatyzowane pomieszczenia dzięki swej nienachalności dają się swobodnie aranżować - w zależności od gustu Państwa Młodych, specyfiki wydarzenia i liczby gości.

Teren, jaki oddajemy do Waszej dyspozycji jest bezpieczny i zamknięty dla ludzi z zewnątrz, ale Wam daje swobodę poruszania się i poczucie przestrzeni. Z pewnością znajdziecie tu zarówno miejsca, w których tętni serce zabawy, jaki i oazy spokoju, potrzebne dla miłej rozmowy, wykonania telefonu do przyjaciela czy złapania oddechu przed kolejnym tańcem.

Pamiętaj. Dzieci są u nas zawsze mile widziane, będą miały świetną zabawę w przeznaczonym dla nich kąciku. A dla miłośników tytoniu i zieleni oferujemy miły plener.

  • sala_weselna_1.jpg
  • sala_weselna_2.jpg
  • sala_weselna_3.jpg

500 m2

Powierzchnia sal

300 osób

Liczba gości

13 m2

Scena

Ludzie

To, co najważniejsze podczas wesela, to atmosfera, duch zabawy i zadowolenie uczestników. Państwo zapraszacie cudownych gości, a my zapewniamy cudowną ekipę, która ich obsłuży.

Doświadczeni managerowie, kucharze, kelnerzy - jednym słowem cały sztab profesjonalistów przez cały czas będzie myślał wyłącznie o tym, jak sprawić, by Wasze wesele miało przebieg uroczysty, komfortowy i radosny, a cały program kulinarno-artystyczny zrealizowany został bez zakłóceń.

Już od pierwszego kontaktu przekonacie się, że macie do czynienia z osobami doświadczonymi, taktownymi i potrafiącymi słuchać. Zadzwoń lub napisz do nas - serdecznie zapraszamy!

tel. 534 228 422 Skontaktuj się z nami

Oferta

Aby oferta sali weselnej mogła Wam dobrze służyć powinna ona być jednocześnie bogata i elastyczna. Oferta Mensa Academica nie tylko spełnia te warunki, ale dodatkowo żyje własnym życiem, jest nieustannie dopracowywana, poszerzana i udoskonalana. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami towarów i usług, mając pewność, że oferujemy Wam wszystko świeże, w wysokiej jakości i w cenie skrojonej na Wasze potrzeby.

WYBRANE UDOGODNIENIA I ATRAKCJE

Wszystkie dania z różnorodnego i bogatego menu przygotowujemy na miejscu, rezerwujemy Wam lokal już na dzień przed weselem, abyście mogli zostawić swoje rzeczy (np. alkohol w chłodni) i w razie ochoty samodzielnie udekorować salę.

Atrakcje oraz  “wodotryski”, które cieszą oko i podniebienie oferujemy Wam w dowolnych konfiguracjach, a wiele z nich otrzymacie od nas w standardzie. Życzycie sobie fotobudkę, czekoladową fontannę, płonące dania, taniec w chmurach, prezenty dla gości, pamiątkową księgę, wizytówki na stoły, może coś jeszcze? Żaden problem! Wy mówicie, my organizujemy.

Pobierz:  Oferta organizacji wesel - 2016

Stół podłużny? A może okrągły? Wiejski, kawowy czy raczej szwedzki? Nie ma sprawy! Ustawimy, przestawimy, dobierzemy i przystroimy stoły oraz krzesła dokładnie pod Wasze potrzeby.

  • Sala Studencka
  • 2014-07-11-853.jpg
  • 2013-12-14 19.07.12.jpg

Cieszymy się, że rozważasz zorganizowanie swojego wesela w Mensa Academica. Pamiętaj, że decyzja, którą podejmujesz będzie źródłem wielu wspomnień i komentarzy, a być może również inspiracją dla innych. 

Nasi klienci współtworzą to miejsce, informując nas o tym co podoba się najbardziej, a co możemy jeszcze udoskonalić. Dzięki nim możemy oferować coraz lepsze usługi. Jeśli ciekawi Cię co o nas myślą inni, zapoznaj się z referencjami, które zebraliśmy podczas wieloletniej działalności.

 
Facebook

© Mensa Academica 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: adm-media.pl